B43305B9397M82
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B9397M82
B43305B9397M82 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43305B9397M82, 390 µF kapasitans değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile güç uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 100Hz'de 350mOhm ESR ve 1.85A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Snap-in 3 lead kasa yapısı ile transformatörler, güç kaynakları, ince ve ağır endüstriyel cihazlar gibi genel amaçlı elektronik sistemlerde filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 85°C'de 2000 saatlik ömür özellikleri vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 350mOhm @ 100Hz
Impedance 470 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.85 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V