B43305B9337M82
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B9337M82
B43305B9337M82 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43305B9337M82, 330 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, snap-in montajı ile through-hole uygulamalarına uygundir. 100 Hz'de 410 mOhm ESR ve 1.68 A ripple akım taşıyıcı kapasitesi ile genel amaçlı elektronik devrelerinde, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve DC-DC dönüştürücülerde kullanılır. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı ve 85°C'de 2000 saatlik ömür ile endüstriyel ve ticari uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 410mOhm @ 100Hz
Impedance 560 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.68 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V