B43305B9337M80
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B9337M
B43305B9337M80 Hakkında
EPCOS B43305B9337M80, 330 µF kapasitansına ve 400 V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile radial can paket içinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (85°C'de) ile sürekli çalışma için tasarlanmıştır. ESR değeri 410 mOhm @ 100Hz ve maksimum ripple akımı 1.68 A @ 100 Hz'dir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 410mOhm @ 100Hz
Impedance 560 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.68 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V