B43305B9337M62
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B9337M62
B43305B9337M62 Hakkında
B43305B9337M62, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 330µF kapasitanslı, 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In 3 Lead paket tipi ile montajlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında stabil performans sunar. 2000 saatlik yaşam süresi 85°C'de belirlenmiştir. 100 Hz'de 410mOhm ESR ve 1.68A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, 560mOhms impedans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 410mOhm @ 100Hz
Impedance 560 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.68 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V