B43305B9277M62
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B9277M62
B43305B9277M62 Hakkında
EPCOS B43305B9277M62, 270 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Radial snap-in montaj tipinde tasarlanmıştır. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi ile düşük frekanslı ripple akımı uygulamalarında işletim güvenilirliği sağlar. -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. ESR değeri 500mOhm (@100Hz) ve empedans 680mOhms'dur. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 100Hz
Impedance 680 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V