B43305B9227M002
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43305B9227M
B43305B9227M002 Hakkında
B43305B9227M002, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 220 µF kapasiteli, 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In montaj türü ile Through Hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 620 mOhm ESR (100 Hz) değerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına uyumlu olup, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Ripple current kapasitesi 100 Hz'de 1.28 A'dır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 620mOhm @ 100Hz
Impedance 830 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.28 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V