B43305B9187M80
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B9187M
B43305B9187M80 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43305B9187M80, 180 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. ESR değeri 100 Hz'de 750 mOhm olup, ripple akım taşıma kapasitesi 1.11 A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 2000 saat ömrü belirtilen snap-in montaj tipindedir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve ses amplifikatörleri gibi alanlarda kullanılır. Through-hole montajı standart PCB tasarımlarına entegrasyonunu basitleştirir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 750mOhm @ 100Hz
Impedance 1.02 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V