B43305B5567M62
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B5567M62
B43305B5567M62 Hakkında
EPCOS B43305B5567M62, 560 µF kapasitanslı, 450V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 240 mOhm ESR ve 2.65 A ripple current yeteneğine sahip olup, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 100Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.65 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V