B43305B5477M87
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B5477M
B43305B5477M87 Hakkında
EPCOS B43305B5477M87, 470 µF kapasitanslı, 450V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajlı, radyal snap-in kasa tipinde tasarlanmıştır. 100 Hz'de 290 mOhm ESR değerine ve 2.35 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 290mOhm @ 100Hz
Impedance 410 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.35 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V