B43305B5477M67
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B5477M67
B43305B5477M67 Hakkında
EPCOS B43305B5477M67, 470 µF kapasitanslı, 450 V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal can paketlemesi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 290 mOhm ESR (100 Hz'de) değerine sahip bu kondansatör, 2000 saat ömür garantisi ile -40°C ile 85°C arasında güvenilir çalışma sunar. 2.35 A ripple current kapasitesi (100 Hz) ile güç kaynakları, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 290mOhm @ 100Hz
Impedance 410 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.35 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V