B43305B5397M67
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B5397M
B43305B5397M67 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43305B5397M67, 390 µF kapasitanslı, 450V rated voltage ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj türü ile through-hole uygulamalarına uygun olup, genel amaçlı kullanımlar için tasarlanmıştır. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür belirtiminde çalışır. -40°C ile +85°C arasında çalışan bu kondansatör, 350mOhm ESR değeri ve 2.22A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, frekans filtrasyonu ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% toleranssı ile esnektir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 350mOhm @ 100Hz
Impedance 490 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.22 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V