B43305B5337M007
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B5337M
B43305B5337M007 Hakkında
B43305B5337M007, EPCOS tarafından üretilen 330 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu radyal snap-in tipinde bileşen, -40°C ile 85°C arasında stabil çalışır. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür üreten kondansatör, 410 mOhm ESR değeri ve 1.86 A 100Hz ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanır. ±20% kapasite toleransı ile belirtilen özelliklere sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 410mOhm @ 100Hz
Impedance 580 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.86 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V