B43305B2827M62
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B2827M
B43305B2827M62 Hakkında
EPCOS B43305B2827M62, 820 µF kapasitanslı, 200V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi ile tasarlanmıştır. 100Hz'de 150mOhm ESR ve 2.42A ripple current taşıyabilme kapasitesi vardır. -40°C ile 85°C arasında çalışır. ±20% tolerans ile gemi endüstrisinde, güç kaynakları, invertörler ve enerji dönüştürücülerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100Hz
Impedance 210 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.42 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V