B43305B2687M007
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B2687M
B43305B2687M007 Hakkında
EPCOS B43305B2687M007, 680 µF kapasitanslı, 200V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can kasa tipinde tasarlanmış olup through-hole montaja uygundur. 190 mOhm ESR ve 260 mOhms impedans değerleri ile düşük frekans uygulamalarında 2.13 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile temel amaçlı güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 260 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.13 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V