B43305B2687M000
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B2687M
B43305B2687M000 Hakkında
EPCOS B43305B2687M000, 680 µF kapasitansı ve 200 V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye direkt yerleştirilerek kullanılır. 20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, 100 Hz'de 190 mOhm ESR ve 2.13 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışan 2000 saatlik ömürlü tasarımı sayesinde genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 260 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.13 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V