B43305B2567M80
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B2567M80
B43305B2567M80 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43305B2567M80, 560 µF kapasitansa sahip 200V nominal voltaj için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100 Hz'de 230 mOhm ESR ve 310 mOhms empedans değerine sahiptir. ±20% kapasite toleransı ile 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, 100 Hz'de 1.93 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı DC güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 310 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.93 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V