B43305B2567M62
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B2567M62
B43305B2567M62 Hakkında
EPCOS B43305B2567M62, 560 µF kapasitanslı, 200V rated voltaj ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipine sahip olan bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) güvenilir çalışma sunmaktadır. 230 mOhm ESR değeri ve 1.93 A ripple current özelliği ile güç kaynakları, invertörler, frekans değiştiriciler ve genel amaçlı DC-DC dönüştürücüler gibi endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 2000 saat yaşam süresine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 310 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.93 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V