B43305B2158M82
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B2158M82
B43305B2158M82 Hakkında
EPCOS B43305B2158M82, 1500µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in monte tipi bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, enerji depolanması ve sinyal işleme işlevlerinde kullanılır. 85mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 3.44A ripple akım kapasitesi ve ±20% tolerans ile endüstriyel, tıbbi, telekomünikasyon ve otoomotiv sistemlerinde uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 85mOhm @ 100Hz
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.44 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V