B43305B2158M62
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B2158M62
B43305B2158M62 Hakkında
EPCOS B43305B2158M62, 1500 µF kapasitanslı, 200V voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kasa yapısında tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. 100 Hz'de 85 mOhm ESR ve 120 mOhm empedans değerleriyle karakterize edilen ürün, 100 Hz'de 3.44 A rms ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu kondansatör, güç kaynakları, ses sistemleri, motor kontrol devreleri ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 85mOhm @ 100Hz
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.44 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V