B43305B2128M000
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B2128M
B43305B2128M000 Hakkında
EPCOS B43305B2128M000, 1200µF kapasitanslı, 200V rated voltaj ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial montaj türü ile PCB'ye yatay olarak yerleştirilir. -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışma sağlar ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi sunmaktadır. ESR değeri 110mOhm (@100Hz) olup, 2.79A (@100Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, regülatörler ve filtreleme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile tedarik edilir. Componentin eski üretim (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.79 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V