B43305B2108M000
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305B2108M
B43305B2108M000 Hakkında
EPCOS B43305B2108M000, 1000µF kapasitanslı, 200V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik ömrü 85°C'de garanti eder. ESR değeri 100Hz'de 130mOhm olup, 100Hz'de 2.76A ripple current taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın şekilde kullanılan bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.76 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V