B43305A9827M62
CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A9827M
B43305A9827M62 Hakkında
EPCOS B43305A9827M62, 820 µF kapasitanslı, 400V nominal gerilim için tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 170 mOhm ESR (100Hz'de) özellikleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat yaşam süresi sunmaktadır. 3.18A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montajlı bu bileşen, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve enerji yönetimi sistemlerinde filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 170mOhm @ 100Hz
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.18 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V