B43305A9687M000
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A9687M
B43305A9687M000 Hakkında
EPCOS B43305A9687M000 alüminyum elektrolitik kondansatördür. 680 µF kapasitans ve 400 V rated voltaj ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. ESR değeri 200 mOhm @ 100Hz ve ripple current kapasitesi 2.83 A @ 100 Hz'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir, 85°C'de 2000 saatlik ömür belirtimindedir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanır. ±20% tolerans ile tedarik edilir. Not: Bu ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm @ 100Hz
Impedance 270 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.83 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V