B43305A9567M80
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A9567M
B43305A9567M80 Hakkında
EPCOS B43305A9567M80, 560 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in tip kasa ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 240 mOhm ESR (100 Hz) özellikleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 2000 saat ömür süresi 85°C'de garantilenmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2.5 A ripple akımını destekler. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V