B43305A9477M80
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A9477M
B43305A9477M80 Hakkında
EPCOS B43305A9477M80, 470 µF kapasitansı ve 400V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 100 Hz'de 290 mOhm ESR ve 2.11 A ripple current özelliğine sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik ömür ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 290mOhm @ 100Hz
Impedance 390 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.11 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V