B43305A9397M80
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A9397M
B43305A9397M80 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43305A9397M80 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 390 µF kapasitans değeri ve 400V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, snap-in paket tipi ile PCB'ye dikey montajına uygun olan bu kondansatör, 100Hz'de 1.87A ripple akım, 350mΩ ESR ve ±20% tolerans özelliklerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 85°C'de 2000 saatlik ömür garantili olan bu bileşen, endüstriyel güç kaynakları, filtre devreleri ve düşük frekans uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 350mOhm @ 100Hz
Impedance 470 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.87 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V