B43305A9337M82
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A9337M
B43305A9337M82 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43305A9337M82, 330 µF kapasitans değerine ve 400 V rated voltaja sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In tipi kasa tasarımı ile Through Hole montajını destekler. ±20% tolerans aralığında üretilmiş bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 410 mOhm ESR ve 1.69 A ripple current kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve analog elektronik sistemlerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 410mOhm @ 100Hz
Impedance 560 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.69 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V