B43305A9337M80
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A9337M
B43305A9337M80 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43305A9337M80 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 330 µF kapasitans değeri ve 400 V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial snap-in paket tipinde bu kondansatör, anahtarlama güç kaynakları, konvertörler, amplifikatörler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ESR değeri 410 mOhm @ 100Hz olup, düşük frekans ripple akımı 1.69 A @ 100 Hz'dir. ±20% tolerans ile üretilen komponentin Through Hole montajı bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 410mOhm @ 100Hz
Impedance 560 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.69 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V