B43305A9337M67
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A9337M
B43305A9337M67 Hakkında
EPCOS B43305A9337M67, 330 µF kapasitansa ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montajlı bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 85°C'de 2000 saatlik ömrü bulunan bileşen, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel devreler gibi alanlarda tercih edilmektedir. 100 Hz'de 410 mOhm ESR değeri ve 1.69 A ripple akım kapasitesi ile kararlı çalışma sağlar. ±20% tolerans ve polar yapısı ile karakteristiktir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 410mOhm @ 100Hz
Impedance 560 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.69 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V