B43305A9277M80
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A9277M
B43305A9277M80 Hakkında
B43305A9277M80, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 270 µF kapasitanslı, 400 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresine sahiptir. 500 mOhm ESR değeri ve 680 mOhms impedans ile 100 Hz'de 1.49 A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı için uygun olan bu kondansatör, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve yüksek voltajlı filtreleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 100Hz
Impedance 680 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.49 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V