B43305A9157M80
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43305A9157M
B43305A9157M80 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43305A9157M80, 150 µF kapasitansı ve 400 V voltaj derecelendirmesine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in tip kasa ile PCB'ye montajı kolaydır. 2000 saat ömür süresi 85°C sıcaklıkta garantilenmiştir. ±20% kapasite toleransı ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri, ses amplifikatörleri ve konverter devreleri gibi alanlarda kullanılır. ESR değeri 900 mOhm (100 Hz'de) olup, ripple current kapasitesi 1.01 A (100 Hz'de) seviyesindedir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 900mOhm @ 100Hz
Impedance 1.22 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.01 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V