B43305A9107M67
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A9107M
B43305A9107M67 Hakkında
EPCOS B43305A9107M67, 100 µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, invertörler ve frekans değiştirici devrelerde yaygın olarak yer alır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabil performans sunar. ESR değeri 1.36 Ohm @100Hz ve 790 mA @100Hz ripple current özelliğine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilir ve 2000 saat ömrü 85°C'de garantilidir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.36Ohm @ 100Hz
Impedance 1.83 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 790 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V