B43305A5827M000
CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A5827M
B43305A5827M000 Hakkında
EPCOS B43305A5827M000, 820 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V çalışma gerilimi ile güç elektronikleri, AC/DC güç kaynakları ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Radial snap-in paket tipindedir. 2000 saat ömür süresine (85°C'de) ve ±20% toleransa sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 170 mOhm ESR değerine ve 100 Hz'de 3.46 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, filtreleme ve enerji depolama işlemleri için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 170mOhm @ 100Hz
Impedance 240 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.46 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V