B43305A5686M80
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A5686M
B43305A5686M80 Hakkında
EPCOS B43305A5686M80, 68 µF kapasitanslı 450V nominal gerilim ile çalışan radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (85°C'de) özellikleri ile sahip olup, ESR değeri 100 Hz'de 1.99 Ohm'dur. 700 mA ripple akım kapasitesi ile düşük frekans uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +85°C çalışma sıcaklık aralığı, through-hole montaj tipi ve polar yapısı genel amaçlı güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.99Ohm @ 100Hz
Impedance 2.8 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V