B43305A5477M60
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A5477M
B43305A5477M60 Hakkında
EPCOS B43305A5477M60, 470µF kapasitansa ve 450V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'lere kolayca monte edilebilir. -40°C ile 85°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 100Hz'de 2.51A ripple akım taşıyabilmesi, endüstriyel güç kaynakları, konvertörler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılmasını sağlar. ±20% tolerans ve 290mOhm ESR değerleri ile stabil çalışma karakteristiği sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 290mOhm @ 100Hz
Impedance 410 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.51 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V