B43305A5477M082
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A5477M
B43305A5477M082 Hakkında
EPCOS B43305A5477M082, 470 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in 3 lead paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 290 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de çalışabilen komponent, 2.51 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve DC link uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 290mOhm @ 100Hz
Impedance 410 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.51 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V