B43305A5337M82
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A5337M
B43305A5337M82 Hakkında
EPCOS B43305A5337M82, 330 µF kapasitanslı, 450V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal montajlı, snap-in kasa tipi bu kondansatör güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans, 410 mOhm ESR değeri ve 1.88 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalara uygundur. -40°C ile 85°C arasında güvenli şekilde çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Through-hole montaj tipi PCB'ye dikey olarak yerleştirilmesini sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 410mOhm @ 100Hz
Impedance 580 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.88 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V