B43305A5337M67
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A5337M
B43305A5337M67 Hakkında
EPCOS B43305A5337M67, 330 µF kapasitanslı, 450V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve radial snap-in paketlemesiyle genel amaçlı uygulamalara uygun hale getirilmiştir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat yaşam süresi ve -40°C ~ 85°C geniş çalışma sıcaklık aralığı sayesinde güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. 1.88 A ripple current kapasitesi ve 410 mOhm ESR değeri, AC şebeke filtreleri ve doğrultma devrelerinde düşük frekans uygulamaları için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 410mOhm @ 100Hz
Impedance 580 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.88 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V