B43305A5337M000
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A5337M
B43305A5337M000 Hakkında
EPCOS B43305A5337M000, 330 µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüyle through-hole uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol sistemlerinde yaygın olarak tercih edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu komponentin 85°C'de 2000 saat ömrü bulunmaktadır. 100 Hz'de 410 mOhm ESR ve 1.88 A ripple current kapasitesi ile kararlı voltaj regülasyonu sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 410mOhm @ 100Hz
Impedance 580 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.88 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V