B43305A5187M80
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A5187M
B43305A5187M80 Hakkında
EPCOS B43305A5187M80, 180 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in yapısıyla through-hole montaja uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. ±20% tolerans ile 1.26 A ripple current kapasitesine sahip olup, -40°C ile 85°C arasında çalışmaktadır. 2000 saat ömür garantisiyle 85°C'de güvenilir performans sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 750mOhm @ 100Hz
Impedance 1.06 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V