B43305A2687M80
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A2687M
B43305A2687M80 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43305A2687M80, 680µF kapasitansı ve 200V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde bu bileşen, 100Hz'de 190mOhm ESR ve 260mOhm impedansına sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 2000 saatlık ömür garantisi sunmaktadır. 100Hz'de 2.21A ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans alanı bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 260 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.21 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V