B43305A2687M67
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A2687M
B43305A2687M67 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43305A2687M67, 680 µF kapasitanslı, 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paketlemesi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (85°C'de) sunan bu kondansatör, 190 mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, enerji depolama ve filtrele uygulamalarında kullanılır. -40°C ~ 85°C çalışma sıcaklık aralığında 2.21 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında genel amaçlı kondansatör olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 260 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.21 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V