B43305A2567M87
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A2567M
B43305A2567M87 Hakkında
EPCOS B43305A2567M87, 560 µF kapasitansı ve 200V çalışma gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole radyal montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile 2000 saat ömür veren (85°C'de) bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 100 Hz'de 1.95 A ripple akım kabiliyeti ve 230 mOhm ESR değeri ile düşük frekans uygulamalarında etkin performans gösterir. Snap-in kasa tasarımı sayesinde kolay montaj sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 310 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.95 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V