B43305A2477M60
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A2477M60
B43305A2477M60 Hakkında
EPCOS B43305A2477M60, 470µF kapasitanslı, 200V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in monte tipi olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 2000 saatlik yaşam süresi 85°C sıcaklıkta garantilidir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 100Hz'de 270mOhm ESR ve 370mOhm impedans değerleriyle endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde tercih edilir. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, yüksek ripple akım kapasitesine (1.72A @ 100Hz) sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 270mOhm @ 100Hz
Impedance 370 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.72 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V