B43305A2397M82
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A2397M82
B43305A2397M82 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43305A2397M82, 390 µF kapasitansı ve 200V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile 3 uç konfigürasyonuna sahiptir. 320 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de düşük frekans ripple akımı 1.5 A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garanti eder. ±20% tolerans ayrıntılı uygulamalarda dikkate alınmalıdır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı analog uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 320mOhm @ 100Hz
Impedance 440 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V