B43305A2338M62
CAP ALUM 3300UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A2338M
B43305A2338M62 Hakkında
EPCOS B43305A2338M62, 3300 µF kapasitanslı, 200V rated voltage ile çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile üç bacaklı konfigürasyonda sunulmaktadır. 40 mOhm ESR ve 55 mOhm impedans değerleriyle güç kaynakları, audio amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanıma uygun olup, 100 Hz'de 4.87 A ripple current kapasitesine sahiptir. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-40°C ~ 85°C) ve 2000 saatlik ömür garantisi (85°C'de) ile uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm @ 100Hz
Impedance 55 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.87 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V