B43305A2337M000
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A2337M
B43305A2337M000 Hakkında
EPCOS B43305A2337M000, 330 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun, radial snap-in montaj tipine sahiptir. 100 Hz'de 380 mOhm ESR değeri ile karakterize edilen bu bileşen, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi vermektedir. 1.38 A ripple current handling kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Not: Bu ürün yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 380mOhm @ 100Hz
Impedance 520 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.38 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V