B43305A2108M82
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43305A2108M
B43305A2108M82 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43305A2108M82, 1000µF kapasitansya ve 200V rated voltage ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In kasa türü ile panellere direkt monte edilebilir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 130 mOhm ESR ve 2.83 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.83 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V