B43255E2567M000
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43255E2567M
B43255E2567M000 Hakkında
EPCOS B43255E2567M000, 560 µF kapasitanslı, 250V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajı ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, 105°C sıcaklıkta 5000 saat yaşam süresi sunar. ±20% toleransı ile genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir. 20 kHz'de 2.93A, 120 Hz'de 1.89A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.93 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.89 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V