B43255E2337M
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43255E2337M
B43255E2337M Hakkında
EPCOS B43255E2337M, 330 µF kapasitansına sahip radyal snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 120 Hz'de 1.28 A ve 20 kHz'de 1.984 A ripple akımı kapasitesi, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel elektronik uygulamalarda kullanım için uygun özelliktedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.984 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V